Tovaria

Download
Tovaria zaalseizoen 2017/2018
Hieronder vindt je de Tovaria voor het zaalseizoen 2017/2018. Wil je deze opslaan gebruik dan de knop download.
Seniorentovaria November 2017-Maart 2018
Microsoft Word document 37.0 KB

PROGRAMMA ZONDAG 12 NOVEMBER

 

Vogel 2                -   Tovers 1                            Aanvang: 11.00 uur

 

OVVO hal, Maarssen                                           Vertrek: 10.00 uur

                                                                           Coach:

Willen Anna-mart, Ageet en Eline rijden?

 

Dames            : Anna-mart, Debbie, Ageet, Marijke en Eline

Heren             : Remco, Wilco, Robert en Martijn


 

 PROGRAMMA ZONDAG 19 NOVEMBER


Tovers 1               -   Haarlem 4                          Aanvang: 11.30 uur

Sporthal Dijnselburg                                           Aanwezig: 11.00 uur

                                                                            Coach: Kevin

                                                                            Scheidsrechter: Dirk den Broeder

Dames             : Anna-mart, Debbie, Marijke en Eline

Heren               : Roland, Remco, Wilco en


 


PROGRAMMA ZONDAG 26 NOVEMBER

Tovers 1              -   Celeritas 1                          Aanvang: 11.30 uur            

Sporthal Dijnselburg                                           Aanwezig: 11.00 uur

                                                                                   Coach:

                                                                           Scheidsrechter: Dirk den Broeder

Dames               : Debbie, Anna-mart, Ageet, Marijke en Eline

Heren                : Roland, Remco, Robert en Wilco

 

PROGRAMMA ZONDAG 03 DECEMBER

DOC 2                           -    Tovers 1                         Aanvang: 15.00 uur

Sporthal Zandzee, Bussum                                         Vertrek: 14.00 uur

                                                                                  Coach:

Willen Debbie, Roland en Remco rijden?   


Dames               : Debbie, Anna-mart, Ageet, Marijke en Eline

Heren                : Roland, Remco, Robert en Wilco

 


PROGRAMMA ZONDAG 10 DECEMBER

KZ/Hiltex 11                  -   Tovers 1                   Aanvang: 13.30 uur

Topsportcentrum de Koog, Koog aan de Zaan      Vertrek: 12.15 uur

                                                                            Coach:

Willen Robert, Wilco en Marijke rijden?


Dames            : Debbie, Anna-mart, Ageet, Marijke en Eline

Heren             : Roland, Remco, Robert en Wilco

 

PROGRAMMA ZONDAG 17 DECEMBER

Tovers 1                 -   Furore 3                Aanvang: 11.30 uur     

Sporthal Dijnselburg                                          Aanwezig: 11.00 uur
                                                                 Coach: 

                                                                                  Scheidsrechter: Dirk den Broeder

 

Dames            : Debbie, Anna-mart, Ageet, Marijke en Eline

Heren             : Roland, Remco, Robert en Wilco 


PROGRAMMA ZONDAG 07 JANUARI

Groen Geel 6                 -   Tovers 1                   Aanvang: 12.00 uur

Groen-Geelhal, Wormer                                       Vertrek: 10.30 uur

                                                                           Coach:

Willen Anna-mart, Ageet en Eline rijden?


Dames            : Debbie, Anna-mart, Ageet, Marijke en Eline

Heren             : Roland, Remco, Robert en Wilco

  

PROGRAMMA ZONDAG 14 JANUARI

Tovers 1                  -   Vogel 2                           Aanvang: 11.30 uur          

Sporthal Dijnselburg                                                       Aanwezig: 11.00 uur

 Coach: Kevin

                                                                                            Scheidsrechter: Dirk den Broeder

 

Dames             : Debbie, Anna-mart, Ageet, Marijke en Eline

 Heren             : Roland, Remco, Robert en Wilco

  

PROGRAMMA ZONDAG 21 JANUARI

Haarlem 4                      -    Tovers 1                  Aanvang: 13.10 uur

Kennemer Sportcentrum, Haarlem                        Vertrek: 11.40 uur

                                                                            Coach:

Willen Debbie, Roland en Remco rijden?

 

Dames            : Debbie, Anna-mart, Ageet, Marijke en Eline

Heren             : Roland, Remco, Robert en Wilco


 

PROGRAMMA ZONDAG 28 JANUARI

Celeritas 1           -   Tovers 1                   Aanvang: 15.10 uur

Alkmaar noord, Alkmaar                            Vertrek: 13.30 uur

                                                                 Coach:

Willen Robert, Wilco en Marijke rijden?


Dames            : Debbie, Anna-mart, Ageet, Marijke en Eline

Heren             : Roland, Remco, Robert en Wilco


 

PROGRAMMA ZONDAG 04 FEBRUARI

Tovers 1                  -   DOC 2                   Aanvang: 11.30 uur     

Sporthal Dijnselburg                                           Aanwezig: 11.00 uur

                                                                                Coach: Kevin

                                                                                Scheidsrechter: Dirk den Broeder

 

Dames            : Debbie, Anna-mart, Ageet, Marijke en Eline

Heren             : Roland, Remco, Robert en Wilco


 

PROGRAMMA ZONDAG 11 FEBRUARI

Tovers 1                  -   KZ/HILTEX 11                Aanvang: 11.30 uur      

Sporthal Dijnselburg                                                      Aanwezig: 11.00 uur

Coach: Kevin

                                                                                           Scheidsrechter: Dirk den Broeder

 

Dames            : Debbie, Anna-mart, Ageet, Marijke en Eline

Heren             : Roland, Remco, Robert en Wilco


 

PROGRAMMA ZONDAG 18 FEBRUARI

 Furore 3               -   Tovers 1                   Aanvang: 11.00 uur

Het Trias, Krommenie                                 Vertrek: 09.30 uur

                                                                   Coach:                                                                                 

Willen Anna-mart, Ageet en Eline rijden?


Dames            : Debbie, Anna-mart, Ageet, Marijke en Eline

Heren             : Roland, Remco, Robert en Wilco


 

PROGRAMMA ZONDAG 11 MAART

Tovers 1                  -   Groen Geel 6                  Aanvang: 11.30 uur  

Sporthal Dijnselburg                                                       Aanwezig: 11.00 uur

 Coach: Kevin

                                                                                            Scheidsrechter: Dirk den Broeder

 

Dames            : Debbie, Anna-mart, Ageet, Marijke en Eline

Heren             : Roland, Remco, Robert en Wilco


 

AFSCHRIJVEN VOOR DEZE WEDSTRIJDEN BIJ KEVIN VAN BURKEN UITERLIJK WOENSDAGAVOND OP TELEFOONNR. 06-50960895. SPREEK DE VOICEMAIL IN BIJ GEEN GEHOOR AUB!

 

DUS NIET VIA WHATSSAPP OF BIJ ANDERE MENSEN AFMELDEN!